dymitrmysli

Ja o tym i tamtym

Wpisy w kategorii: społeczeństwo

Mam dość sk…ny

1 komentarz

Znalezione obrazy dla zapytania gazeta wyborcza

Przepraszam za wykorzystanie obrazka

Za Piotr Rogucki – zespół COMA

„…Nasz mały
Chorobliwie duszny kraj
Brak wiary
Każdy Bogiem sobie sam

Otoczyło mnie stado wściekłych psów
Coraz trudniej wstrzymać się od łez
Między nami strach, między nami brud
Nie do wiary, jak łatwo zgubić sens…..”

Oczywiście każdy interpretuje na swój własny strój.

Przejrzałem i wysłuchałem przeglądu dzisiejszych tygodników, nie zaprzeczę, że skupiłem się głównie na tych co nie czytam: z kręgu gównolisowatych wypierdzin, aha miałem nikogo nie obrażać z założenia wiec dodam cudzysłów, żeby było bardziej poetycko – bo podobno jak sztuka, to każdemu i wszystko.

Co mnie wk…:

1) Jakim prawem tzw Ci co teraz nazywać się chcą niepokornymi obrażają mnie za moje wybory. Czy zrozumienie pojęcia DEMOKRACJA przerasta ich móżdżęta. Wiec przypomnę : demos – lud, krateo-rządy, czyli jakikolwiek wybór większości ludu obowiązuje, czy to się podoba czy nie. Nikt nie ma prawa kwestionować moich postanowień. jestem samodzielną istotą boską.

2)

48/2015 Newsweek Polska

Kto Panu ( Lisu,Kalukinie) – przepraszam na Pana trzeba zasłużyć , dał prawo do obrażania demokratycznie wybranego Prezydenta Państwa, kimkolwiek by on nie był? W Szlacheckiej Polsce za nazwanie Szlachcica per Ordynans spotkałby Was szybki osąd i myślę, że niezbyt honorna końcówka – nikt z „Państwa”  nie brudziłby sobie rąk taką swołoczą.

Akurat miałem zaszczyt poznać Pana Prezydenta Dudę z Małżonką, więc czuję się podwójnie zażenowany.

Jak człowiek nie potrafiący uszanować najwyższych instytucji państwowych, rzucający na lewo i prawo rzygowinami, może uzurpować sobie prawo do bycia obrońcą Najjaśniejszej.

Czy przyswojenie sobie prawd  Marszałka Morawieckiego jest aż tak trudne?

3) Pani Holland, z szacunku do Pani twórczości, niech Pani już nie pisze  takich bzdur. Ojczyznę wolna mamy i to od ćwierć wieku. Obecnie wybór padł na tych, a nie na innych ludzi. Wielu z nich walczyło za ten kraj i siedziało w komuszych kazamatach jak Pani smażyła d… w ciepełku. Nie ma nawet Pani prawa wykorzystywać najpiękniejszej z patriotycznych modlitw, znając Pani przywiązanie do wiary i Religii.

Boże, coś Polskę przez tak liczne wieki
Otaczał blaskiem potęg i chwały,
Coś ją osłaniał tarczą swej opieki
Od nieszczęść, które przygnębić ją miały,
Przed Twe ołtarze zanosim błaganie:
Ojczyznę wolną pobłogosław, Panie!

Ty, któryś potem tknięty jej upadkiem
Wspierał walczących za najświętszą sprawę,
I chcąc świat cały mieć jej męstwa świadkiem
W nieszczęściach samych pomnażał jej sławę.

I parafrazując : od swołoczy i ujadaczy osłaniaj tarczą swej opieki.

3)  Karolina Lewicka – won. kto Pani dał papier na bycie dziennikarzem:  jeśli porządny człowiek to ma torsje; jeśli wyznający takie same standardy jak Pani to won.

Czy jest Pani z siebie dumna?

Gdybym był tak bezczelnie zmanipulowany ( wykorzystany) jak Pani, w lustro bym nie spojrzał – czuł bym się jak pierwsza lepsza ladacznica.

A propos tego wywiadu i wcześniejszego wywiadu w Trójce z Panem Profesorem Glińskim: Panie Profesorze, zbyt łatwo im poszło, zbyt łatwo. Wiem, że to początek drogi i naukowiec naiwnie wierzy w dobro ludzkie,ale musi Pan zbudować sobie tarczę, bo pana zjedzą…

Jednorożce wyginęły, bo pożarła ich swołocz.

4) KOD

Przepraszam Panie Cezary, ale obrazek priekrasny.

Nic dodać nic ująć – powrót PORNOGRUBASÓW

 

5) Czekamy co dalej – ANTONI, ANTONI !!!!!!

POZDRAWIAM

Bolszewizm

1 komentarz

Nie piszę, nie komentuję, uciekłem od zgiełku….. odciąłem się.

 Ale się nie da.

Wielu moich znajomych – tych pozytywnych oczywiści i prześmiewców znając moje trybiki było zaskoczonych, że nie byłem na Marszu Niepodległości.

 Nie byłem, gdyż na saksy 4 dniowe wyjechałem, aby przy szklaneczce  ( szklaneczkach) dobrych napitków ( samowyrabianych, sklepowych nie lzja) świętować pogonienie bolszewika.

 Podwójne świętowanie, bo za rodzinę mamy też – potomkini rosyjskiej arystokracji , ( stąd me imię, a nie jak niektórzy uważali pseudo agenta FSB), której całą rodzinę bolszewia wymordowała wyrzucając z okien szpitala, w którym kurowali się z choroby początku wieku XX…. gruźlicy. Ale to inna historia. Inne rozliczenie.

 Nie wytrzymałem milczenia, bo jak tu wytrzymać skoro miłościwie nam panujący ( bleee) przeprasza bolszewię na kolanach, minister  MSZ przeprasza na kolanach, media przepraszają na kolanach, celebryci ukochani przez odpowiednie media orgiastycznie dostają spazmów od tych przeprosin…. i to w imie całego narodu. ZGROZA. Tęczowa zgroza.

 Nie chcę tłumaczyć ludzi, którzy emocje wykazali w taki, a nie inny sposób.

 Wydaje mi się, że organizatorzy Marszu nie spodziewali się  takiego nagromadzenia patriotyzmu, fanatyzmu, agresji … u części pseudopatriotów – ja też uważam ,że burdy, niszczenie prywatnej własności nie jest przejawem miłości do kraju i jego historii, tylko zwykłą huliganerką. Nie rozumiem bandy debili, którzy w dupie mają hasła przyświecające Marszowi, w dupie mają historię, w dupie mają 50 tysięcy ludzi. A może to kolejna prowokacja…..?

 Burdy pod ambasadą bolszewii też nie rozumiem. Gołym okiem było widać, że władający tylko na to czekali, ślina im ciekła z samouwielbienia do swojej przenikliwości i konceptu, (nie ma jak to samemu włożyć łeb pod topór). Stąd moja cicha teoria o podpusze.

 Znów narodził się pretekst do nienawiści wobec ludzi myślących inaczej ,pretekst do kolejnego wiernopoddańczego ukorzenia się przed zbrodniarzami. Słuchając Prezydenta niewszystkich Polaków u Olejnikowej puściłem pawia … zniesmaczenia, wkurwienia,  żenady…

 Dlaczego Państwo Polskie po raz kolejny ma samo wkładać ręce w kajdany… dlaczego za niefrasobliwość ( dyletanctwo) Policji, MSW mam przepraszać i to kogo… potomków bandytów, a może dziękować… za wyszkolenie.

  Panie Komorowski, panie Tusku, panie Sikorski ślubowaliście wobec Boga, że będziecie stali na straży tego kraju, a nie po raz kolejny będziecie nim kupczyć jak zwykłą dziwką w imię własnych sprośnych interesów.

 Ministrze od Policji miej honor i przyznaj się, żeś dał dupy, rozlicz tych co trzeba i podaj się do dymisji, chyba że dostaniesz medal za perfekcyjną zorganizowaną akcję dywersyjną. Mam nadzieję, że ze swoim włodarzem  nie wygraliście i nie wygracie.

  Składam wyrazy kondolencji dla rodzin i ofiar wybuchu gazu w Wielkopolsce.

Mam nadzieję ( płonną), że na Waszym nieszczęściu nikt nic nie ugra.

 Znów TVNy  znajdą kozła ofiarnego, który odpowie za bałagan w polskim prawie budowlanym – nadzór robót – pewnie operator koparki, będący milonową godzinę w pracy (tak jak zniszczyli pewnego maszynistę), znów obiecają  pomoc, z której się nie rozliczą, znów Tusek – chytrusek będzie piękny i miłosierny .

 I znów nic się nie wydarzy , a temat pociągną do Swiąt.  Smierdzi wokół rządu oj śmierdzi, a perfumy medialne tego nie przykryją.

 Ludzie kumaci apeluję więcej głosów na nie. Nie dajmy wsadzić sobie kubłów na głowy.Z racji wkroczenia w drugą połowę czwartej dekady mojego żywota podjąłem decyzję.

Rozpoczynam osobistą walkę z szarością, marazmem, bylejakością, upadkiem autorytetów, zalewem jajogłowych, pustych, psycho-brzydkich ludzi w życiu publicznym III RP.

Rozpoczynam osobistą walkę z  kreowaniem przez Barbi-Keno podobne lale malowane z TiWi  postaw życiowych wzorowanych na cjelebrytach z szołów.

Postanawiam odnajdywać i upowszechniać bohaterów: Polaków ceniących nad życie własne honor i wierność przysięgom, które składali przekraczając Rubikon.

Eksploracja historyczna – dla dzieci, ponieważ lubią opowieści o pięknych ludziach, a Strażak Sam się wyeksploatował.

BÓG, HONOR, OJCZYZNA. Wyświechtane, górnolotne, patetyczne, wzbudzające uśmiech zażenowania u postępowych XXI wiecznych. Więc ja chcę być nudnym frajerem.

Teraz rozumiem mojego ojca, żołnierza Armii Krajowej Okręg Węgrowski – pseudonim Orlę dlaczego do znużenia – mojego ( bo młody byłem) snuł opowieści, „męczył” mnie swoim pamiętnikiem.

Jego pojęcie świata, umiłowanie prawdy (często kosztem utraty tzw. przyjaciół), kierowanie się honorem partyzanta (w pracy zawodowej  pomimo wszechwładnej wiernopoddańczości do komunistów, co skończyło się przedwczesnym usunięciem przez pupilów KC ze stanowiska i następczą śmiercią – ciągły stres przeżywania wyeliminowania przez 30 letnich współpracowników spowodował w latach  późniejszych dwa wylewy) wychodzą ze mnie.             Zasiane ziarno przez ojca daje plon. Dołączam do Platformy Oburzonych, oburzonych upadkiem ideałów, oburzonych ludźmi spod znaku antifo-mantify pławiącymi się w tym upadku.

Ja też chcę siać w umysłach moich dzieci – czy też mi je zabierzecie platformerskie pachoły?

Dr Karol Mikulski – dołączam do tych co chcą pamiętać i o tym mówią, wychodzę na przeciw Pani Izabelli Mikulskiej, która walczy o pamięć ojca.  Dzisiaj 73 rocznica jego śmierci  (18.03.1940)

O nim też opowiem dzieciakom

Lekarz wyklęty?

Lekarz psychiatra, o którym córka mówi, że przysięgę Hipokratesa cenił bardziej niż własne życie. Popełnił samobójstwo: nie stworzył listy swoich pacjentów  „nierokujących wyzdrowienia” celem ich eksterminacji przez nazistów podczas akcji T4 ( w lesie, w ciężarówce wypełnionej spalinami).

Akcja T4 – nazwa programu realizowanego w III Rzeszy w latach 1939–1944 polegającego na fizycznej eliminacji (zabijaniu) ludzi niedorozwiniętych psychicznie, przewlekle chorych psychicznie i neurologicznie (schizofrenia, niektóre postacie padaczki, otępienie, pląsawica Huntingtona, stany po zapaleniu mózgowia, ludzie niepoczytalni, chorzy przebywający w zakładach opiekuńczych ponad 5 lat) oraz z niektórymi wrodzonymi zaburzeniami rozwojowymi (niem. „Vernichtung von lebensunwertem Leben” – „likwidacja życia niewartego życia”). Szacuje się, że w okresie szczytowym tego programu, tj. w latach 1940–1941, zabito w jego ramach 70 273 chorych i niepełnosprawnych , w tym także pensjonariuszy szpitali psychiatrycznych na terenach okupowanych.

17 marca 1940 rok. Gostynin. Do dr Mikulskiego, ordynatora oddziału psychiatrycznego przyszedł rozkaz od nazistów, którzy wkroczyli do miasta, aby stworzyć w ciągu 24 godzin listę odpowiednich chorych. Zaprotestował, powoływał się na etykę lekarską i stan wiedzy medycznej: w chorobach psychicznych trudno mówić o jakichkolwiek rokowaniach.

Czy złożył ofiarę na ołtarzu eugeniki ? Przecież był jednym z jej wyznawców, opowiadał się za sterylizacja psychicznie chorych..

Eugenika – nauka badająca możliwości rozwoju osobników o dodatnich cechach dziedzicznych osiągniętych przez selekcję na drodze genetycznej. W praktyce eugenika działa w dwóch kierunkach: zapobiega rozmnażaniu się osobników słabych (z wadami genetycznymi) i dąży do tworzenia korzystnych warunków dla rozwoju osobników o dodatnich cechach genetycznych.

Nastąpiła brutalna konfrontacja jego pojęcia nauki  z faszystowskim postrzeganiem medycyny.

Odarto go z ideałów, wiary w zawód, wiary w przysięgę – Primum non nocere .

Zobaczył, że zabawa w Boga doprowadza do niewyobrażalnej zbrodni, że  naginając prawa natury, prawa jednostki jednym krokiem można znaleźć się po czarnej stronie, że służąc ludziom jako lekarz nagle można zacząć służyć złu – jedni z własnego wyboru, chęci zaspokojenia chorego ego, inni wtrąceni w otchłań przez wiarę w prawa nauki.

 

Czy jest bohaterem? Czy tchórzem?

Dla mnie bohaterem. Już raz uciekł oprawcom wiozącym go do Katynia, teraz uciekł brudnej nauce.  Pozostał wierny Hipokratesowi. Nie został zbrodniarzem w imię badań medycznych. Brzmi znajomo?

Dla mnie jako lekarza jego postawa  daje świadectwo człowieczeństwu, że składając przysięgę Hipokratesowi po pierwsze jestem człowiekiem, a moja wiedza ma służyć leczeniu a nie zabijaniu.

I wiem, ze przyjdzie czas kiedy ludzkość powie stop. Postęp zapędzi nas w kozi róg. Nauka bez wsparcia duchowego, nauka wyprana z emocji, ludzkości pogrąży świat w nicości.

I dlatego dla moich dzieci będę starym konserwą.

Dalej będę szukał moralności w postawach bohaterów..

Alladyn

3 komentarzy

ALLADYNI  – fachowcy od tarcia lampy ( na zdjęciu brak największego magika M.Sawickiego, jak się okazało najbardziej pokrzywdzonego w Aferze Taśmowej)


http://media.wp.pl/kat,1022941,title,Ciche-skrobanie-rzepki,wid,15088575,wiadomosc.html?ticaid=1f851

A propos  fachowców z kręgów rządowych i prorządowych  :

Cytaty z wywiadu J.Pochanke z Mr.Prezydentem BK ( TVN24)

1) ” Panie Prezydencie, Pan
ma ogromny kredyt zaufania.
Ogromną sympatię, jak
pokazują sondaże ” a little bit wazeliny na początek

Śmiała opinia Chiefa:

2) „Wszystkich mądrali, którzy
już dzisiaj są skłonni ferować
wyroki, trzeba wyganiać
z głowy i serca ”

Justyna rzecze:

3) „Wie Pan,
co by ich skuteczniej wyganiało?
Gdyby prawdziwi fachowcy,
jakimi byli ci z komisji
Jerzego Millera, zabierali
głos w takiej sytuacji” -wot fachury

Prezydent odpowiada:

4)” Gdy milczą fachowcy,
to i szarlatani są skłonni
skutecznie uwodzić opinię
publiczną”.

I dodaje:

” Tylko taka grupa fachowców
jest w stanie zapędzić
dżina z powrotem do butelki ” ….

Ad1. Kredyt to Pan ma,  Panie Prezydencie – ostatnio liczony na 2-3 tys obecnych obywateli podczas marszu ( tych, którzy wytrzymali). Statystycznie % poparcia spacerujący/naród -  (optymistyczna wersja) 3000/40 mln =0.0075 Polaka ( mhm tylko, którą część ciała  Polaka zakwalifikować do popierania?), a jeśli doliczyć tych co mieli być, a nie dojechali to jeśli ma nastąpić  wtedy  drastyczny wzrost poparcia ( mainstreamowo) to może paznokieć się łapie.

A sympatia też jest – zwierzyny łownej…. i upolowanej….

Ad 2.  Którego mądralę by tu wylogować z głowy…:  siebie nie mogę, bo nie umiem. Więc wyganiam: opiniotwórcze zjawiska telewizyjne typu: Naczelny entomolog kraju – robiący zachwycający  PR – ostatnio w salonie Toyoty w Radości  ;  przedstawicieli fauny – Lisy, Kraśki- Karaśki ; ludzi z nazwiskiem pochodzącym od słowa lej;  poszczukującą K.Szczukę, która pluje jadem na lewo i prawo ( Szanowna Pani + Pani Olejnik  nawet A.Zawisza ma prawo wyrazić swoją opinię -DEMOKRACJA, a ludzie osądzą sami – gdzie ten obiektywizm mediów? – ups zapomniałem -obiektywizm???) i jeszcze paru by się znalazło – aaa zapomniałem – H.Bochniarz podróżującą First Class w Dreamlinerze jedzącą sałatkę – pewnie z czymś co nie umiem nazwy wypowiedzieć, popijającą wino ( przekaz medialny w TVN24 – Polacy cieszmy się, Boeing dał nam zniżki, za resztę sobie polatamy z H.Bochniarz i poczujemy to co ona – jupi!!!)  – we mnie się ciut zagotowało, bo za dużo tej fanfaronady – kurcze 3/4 dnia minęło na pierdach, a UE nas żre po kawałku i ciiisza.

Niestety z ulubionych też usunąłem Pana Pospieszalskiego odkąd zrobił ze mnie w swoim programie złamanego psychicznie lekarza ( niestety wpadł w ten sam nurt tworzony przez ludzi niezbyt mi sprzyjających)

A tych co loginy  i hasła pamiętam, to nie zapraszają.

Ad 3 – o fachowości Pana Millera i jego komisji to tyle już powiedziane, że ho ho. Tylko trzeba się wczytać w opinie innych fachowców Panie Prezydencie, a nie olewać już około 60% społeczeństwa chcących powołania komisji międzynarodowej.  Jeśli Panu wystarcza raport komisji Millera to gratuluję. Ja nie jestem fachowcem, ekspertem, magikiem i wielu rzeczy nie pojmuję związanych z… i takich jak ja jest wielu, a obiecał Pan, że będzie prezydentem wszystkich Polaków…

Ad 4. Czegoś tu nie rozumiem -  bo chyba się Najjaśniejszemu coś pomyliło, bo to bohater baśni, osoba magiczna ( szarlatan?) wpędza dżina ( wszechpotężnego czarodzieja)  do butelki , uwodzi go i razem ratują świat, a fachowcy z Pałacu do takich rzeczy się nie tykają, ze strachu.

Jutro Wielki Dzień – Wybór Alladyna,  PSL wybiera przywódcę, w dzisiejszych mediach opiniotwórczych jeden z ważniejszych niusów, no bo w końcu współkoalicjant.  Szarlatan czy fachowiec?  Na pewno magik,   Alladyn czy Voldemort P. – mroczny Pan.    Bo jak tu wyjaśnić, że partia   kurczowo trzymająca się progu wyborczego od wielu lat, w kolejnych rządach nic nie robi, a  rozdaje karty . Istna magia  ( czarna)  Z paru sejmowych miejsc psiejsko – czarodziejsko  Alladyn i jego pomocnicy są wszędzie i drenuja ten kraj aż miło patrzeć.  Kto jest Dżinem?   Znów Alladyn ze swoją grupą fachowców będą uwodzić, wodzić, kluczyć, czarować,  ale czy będą chcieli  wpędzić dżina do butelki?

A My Panie Prezydencie dalej będziemy żyli w Bajlandzie, bo fachowców wokół Pana to ciut mało, a jak są: to ślepi,głusi i strachliwi.  Szarlatanów Pan nie chcesz,  a przydałby się z jeden taki Gandalf Biały walczący ze złym Sauronem, ale Pan też się boisz wpędzać dżina do butelki.

Weekend był z gatunku tych trudnych dla mediów.

Gdzie prawda, a gdzie ściema,

Niby prawdę pokazali wczoraj w TV

Poniżej zamieściłem trochę tych ” nieprawdziwych linków”:


http://niepoprawni.pl/blog/6558/sprawozdanie-z-marszu-niepodleglosci


http://wiadomosci.wp.pl/kat,36474,title,Gen-Roman-Polko-przez-policje-moglo-dojsc-do-tragedii,wid,15082427,wiadomosc.html


http://vod.gazetapolska.pl/2738-chcieli-rozbic-marsz-niepodleglosci


http://niezalezna.pl/34724-klapa-prezydenckiej-imprezy


http://niezalezna.pl/34710-jak-klamaly-media-ani-slowa-o-prowokacji

Dobrze, że Wach i nie było bach, mimo że przegrał, ale szacun , mało kto tyle by na twarz przyjął od Ukraińca, a on stał do końca. Oglądając można było poczuć się odrobinę patriotycznie, a wczoraj… mieszane uczucia.

Niby najważniejsze święto Polski niepodległej, niby miało być dumnie i wzniośle, dzieciom miałem pokazać i poopowiadać, żeby wiedziały po co i dlaczego. A tu:

1)  Marsz prezydencki – Marsz Kotylionów, machamy i się uśmiechamy jak na torze wyścigów konnych , a w przemowie dziękujemy Pani Zosi z autobusu w Bydgoszczy, oraz budowniczym : „ …Bo niepodległą budowali niepodległościowi socjaliści i narodowcy, budowali ludowcy, konserwatyści i postępowcy. Budowali wszyscy Polacy”. Feliks Dzierżyński i Bierut też . Prezydent Lektor znów wzniósł się na wyżyny.

No to ja dołączając się do prezydenckiego święta i do podziękowań Pana Prezydenta chciałbym podziękować mojemu dziadkowi za to , że walczył z komunistami u boku Piłsudskiego.

2) Premier na wyjeździe – w Kosowie.  Też przemawiał : „Nie ma większego przekleństwa niż konflikt domowy, niż wojna pomiędzy braćmi”… Aha to mam rozumieć ,że ( jeśli wierzyć naocznym świadkom) Policjanci z Warszawy i ich poprzebierani pobratymcy dostali inne dyrektywy… miłości. A było ostro.. Biegając wieczorem około 18 po Parku Skaryszewskim tylko widziałem jeżdżące w jedną i drugą policyjne radiowozy i karetki i słyszałem huk wystrzałów i petard… Wojna? I jak mam iść z wózkiem na taki marsz?

3) Marsze prawicowe – wg ogólnodostępnych mediów marsze kiboli, pseudokibiców, chuliganów w liczbie kilkudziesięciu tysięcy. – Kurcze istna brazylijska Maracana, brakowało tylko meksykańskiej fali i Mr. Gajowy byłby szczęśliwy. Jak przeczytałem w jednym z doniesień Policja testowała nowy sprzęt i nowe strategie walki z wykorzystaniem cichociemnych ( nie obrażając bohaterów),  może na stadionowe zadymy.. a najlepiej przecież ćwiczyć na żywych obiektach.

Więc co by tu dzieciom  pokazać, o czym opowiedzieć, który obraz Święta Niepodległości mają sobie utrwalić: szkolny przemarsz z Prezydentem ala festyn z piosenkami, Ucieczkę Premiera pod przykrywką odwiedzin  u długo zapomnianych krewnych ( nagle sobie przypomnianych Polskich  Siłach Pokojowych w Kosowie), czy może Bitwy Warszawskiej 11.11.2012.

Wybór trudny, nawet filmu pt: ” Bitwa Warszawska 1920″  im nie pokażę, bo to szit i szkoda ich chłonnych umysłów.

Zostaje literatura

Wiążąc krawat ( oczywiście w przenośni) rano jeszcze wyłuskałem z netu w poszukiwaniu prawd ukrytych pod przykrywką doniesień o walce Państwa z chuliganami:

Z innej beczki:


http://gpcodziennie.pl/14626-kopacz-zafundowala-nam-najdrozsze-leki-weuropie.html


http://gpcodziennie.pl/14616-zaplacimy-za-ratowanie-bankrutow.html

Głębiej pogrzebać i znajdzie się trochę kwiatków

„…nieodłączną częścią życia strach i ból
i chcę podkreślić to, waląc kuflem w stół
chwała nam i sława a frajerom żal
bo frajer zawsze jest winien sobie sam…”

/Afro Kolektyw ” Wiążę Sobie Krawat”/


  • RSS