Znalezione obrazy dla zapytania gazeta wyborcza

Przepraszam za wykorzystanie obrazka

Za Piotr Rogucki – zespół COMA

„…Nasz mały
Chorobliwie duszny kraj
Brak wiary
Każdy Bogiem sobie sam

Otoczyło mnie stado wściekłych psów
Coraz trudniej wstrzymać się od łez
Między nami strach, między nami brud
Nie do wiary, jak łatwo zgubić sens…..”

Oczywiście każdy interpretuje na swój własny strój.

Przejrzałem i wysłuchałem przeglądu dzisiejszych tygodników, nie zaprzeczę, że skupiłem się głównie na tych co nie czytam: z kręgu gównolisowatych wypierdzin, aha miałem nikogo nie obrażać z założenia wiec dodam cudzysłów, żeby było bardziej poetycko – bo podobno jak sztuka, to każdemu i wszystko.

Co mnie wk…:

1) Jakim prawem tzw Ci co teraz nazywać się chcą niepokornymi obrażają mnie za moje wybory. Czy zrozumienie pojęcia DEMOKRACJA przerasta ich móżdżęta. Wiec przypomnę : demos – lud, krateo-rządy, czyli jakikolwiek wybór większości ludu obowiązuje, czy to się podoba czy nie. Nikt nie ma prawa kwestionować moich postanowień. jestem samodzielną istotą boską.

2)

48/2015 Newsweek Polska

Kto Panu ( Lisu,Kalukinie) – przepraszam na Pana trzeba zasłużyć , dał prawo do obrażania demokratycznie wybranego Prezydenta Państwa, kimkolwiek by on nie był? W Szlacheckiej Polsce za nazwanie Szlachcica per Ordynans spotkałby Was szybki osąd i myślę, że niezbyt honorna końcówka – nikt z „Państwa”  nie brudziłby sobie rąk taką swołoczą.

Akurat miałem zaszczyt poznać Pana Prezydenta Dudę z Małżonką, więc czuję się podwójnie zażenowany.

Jak człowiek nie potrafiący uszanować najwyższych instytucji państwowych, rzucający na lewo i prawo rzygowinami, może uzurpować sobie prawo do bycia obrońcą Najjaśniejszej.

Czy przyswojenie sobie prawd  Marszałka Morawieckiego jest aż tak trudne?

3) Pani Holland, z szacunku do Pani twórczości, niech Pani już nie pisze  takich bzdur. Ojczyznę wolna mamy i to od ćwierć wieku. Obecnie wybór padł na tych, a nie na innych ludzi. Wielu z nich walczyło za ten kraj i siedziało w komuszych kazamatach jak Pani smażyła d… w ciepełku. Nie ma nawet Pani prawa wykorzystywać najpiękniejszej z patriotycznych modlitw, znając Pani przywiązanie do wiary i Religii.

Boże, coś Polskę przez tak liczne wieki
Otaczał blaskiem potęg i chwały,
Coś ją osłaniał tarczą swej opieki
Od nieszczęść, które przygnębić ją miały,
Przed Twe ołtarze zanosim błaganie:
Ojczyznę wolną pobłogosław, Panie!

Ty, któryś potem tknięty jej upadkiem
Wspierał walczących za najświętszą sprawę,
I chcąc świat cały mieć jej męstwa świadkiem
W nieszczęściach samych pomnażał jej sławę.

I parafrazując : od swołoczy i ujadaczy osłaniaj tarczą swej opieki.

3)  Karolina Lewicka – won. kto Pani dał papier na bycie dziennikarzem:  jeśli porządny człowiek to ma torsje; jeśli wyznający takie same standardy jak Pani to won.

Czy jest Pani z siebie dumna?

Gdybym był tak bezczelnie zmanipulowany ( wykorzystany) jak Pani, w lustro bym nie spojrzał – czuł bym się jak pierwsza lepsza ladacznica.

A propos tego wywiadu i wcześniejszego wywiadu w Trójce z Panem Profesorem Glińskim: Panie Profesorze, zbyt łatwo im poszło, zbyt łatwo. Wiem, że to początek drogi i naukowiec naiwnie wierzy w dobro ludzkie,ale musi Pan zbudować sobie tarczę, bo pana zjedzą…

Jednorożce wyginęły, bo pożarła ich swołocz.

4) KOD

Przepraszam Panie Cezary, ale obrazek priekrasny.

Nic dodać nic ująć – powrót PORNOGRUBASÓW

 

5) Czekamy co dalej – ANTONI, ANTONI !!!!!!

POZDRAWIAM